top of page

CENÍK

Kosmetika Bioline Jatò Linea +

Bioline Jatò ® Linea + je inspirovaná pokožkou, která má dokonalou stavbu - architekturu.

Kůže je orgán tvořený mnoha úzce spojenými sktrukturami, které souvisejí se všemi částmi našeho těla.

Je důležité aby, všechny součástí kůže byly v dokonalé rovnováze, díky které pak může pokožka správně plnit své funkce. Linea + přímo působí na 4 základní stavební pilíře architektury pokožky. VODA, MAZ, LIPIDY, MIKROCIRKULACE.

Ošetření Aqua + Harmonický hydratační rituál: zahalující kosmetické receptury s koncentráty kyseliny hyaluronové poskytují pleti hlubokou hydrataci, jas a okamžitý pocit svěžesti. Navrací pokožce pružnost, jas a kompaktnost. Systém postupného uvolňování vody a vysoká hladina 3D kyseliny hyaluronové podporují obnovu a dlouhodobé udržení správné úrovně množství kožní hydratace..

Ošetření PURA + Vzácné aktivní složky na rostlinné bázi s vyrovnávajícím a čistícím účinkem aplikované pečujícími manévry na nečistou a mastnou pleť. Koncentrovaná účinnost redukující vzhled typických kožních skvrn mastné a nečisté pleti, pro intenzivní normalizační a zmatňující účinek.

Ošetření DOLCE + Ošetření vhodné pro citlivou pleť se sklonem k zarudnutí, rozšířenými žilkami. Výtažky z černého rybízu a borůvek s uklidňujícími účinky, zklidňují a posilují i tu nejcitlivější a nejjemnější pokožku a poskytují okamžitou úlevu. Zlepšuje odolnost pokožky proti vnějším vlivům, dodává jí komfort, svěžest a hydrataci.

Ošetření VITA + Revitalizační ošetření, které hloubkově vyživuje suchou, mdlou a devitalizovanou pokožku. Zvyšuje obsah lipidů, obnovuje kompaktnost a pružnost prostřednictvím biotechnologického kolagenu a vzácných rostlinných olejů.  Intenzivní wellness, pro pleť, které vyzdvihuje mladistvost pokožky.

Bioline Jatò, klade maximálni důraz na efektivnost péče jak pro salónní použití tak domácí péči, doložené klinickými studii. Každé ošetření je obohacené masážemi FBE a Carese, tyto masáže jsou nezbytným procesem pro lepší a efektivní výsledky zdravé pleti. Masáže byli vyvíjeny fyzioterapeuty a jsou patentované. Doprovodným welness zážitkem jsou esenciální oleje, které prohloubí nejen výsledek, ale přinese uvolňující a relaxační zážitek.

Každé ošetření doprovází hloubkové čištění ultrazvukem, barvení úprava obočí, depilace rtu.

ANTIAGE ZONER TRIOLOGY Panestetic

Cílem laboratoří PANESTETIC bylo vyvinout inovativní přístroj pro ANTIAGEing se snadnou obsluhou a maximálními výsledky. Tak se zrodil ZONER - moderní multifunkční kosmetický přístroj kombinující tři nejefektivnější technologie proti stárnutí pokožky.

Technologie:

1. BIOSTIMULACE

Fotobiostimulace je metoda, která umí aktivovat fyziologické procesy v epidermis tak, aby výrazně vylepšily vzhled a strukturu pokožky. Přístroje Panestetic jsou pro biostimulaci vybaveny světelným paprskem o vlnové délce 855 nm. Toto infračervené záření v místě aplikace rozšiřuje cévy. To má za následek lepší prokrvení tkáně a efektivnější zásobení buněk kyslíkem. Dochází ke stimulaci buněčného metabolismu a aktivaci přirozených regeneračních mechanismů v pokožce.

 

2. RADIOFREKVENCE - RADIOLIFT

Radiofrekvence je velmi elegantní neinvazní nebolestivá metoda eliminující projevy stárnutí pokožky. Je vhodná všude tam, kde chceme projevy stárnutí alespoň částečně napravit nebo působit preventivně s cílem získat mladistvější vzhled, zpevnit pokožku, zlepšit její texturu, kompaktnost a tonus. Její efekt je okamžitý a má v horizontu 4 - 6 měsíců stoupající tendenci, takže pleť obličeje či pokožka těla je během této doby krásně redefinovaná, omlazená, mnohem pevnější a kompaktnější.

 

3. MEZOPORACE

Zcela jedinečná neinvazní technologie, která do kosmetického odvětví přišla z lékařství, kde je využívána pro neinvazivní podávání léků, zejména proti bolesti. Umožňuje zapracovat 100% aktivních látek obsažených v aplikovaném kosmetickém přípravku na bázi vody nebo gelu a to nejen do extracelulárního prostoru, ale přímo do buněk. Jedná se o tzv. transdermální přenos, bez bolesti, bez jehel, bez vedlejších účinků, jen díky jemným elektrickým impulsům, které působí na dermis a kožní buňky. Tyto pulsy dočasně otevírají transportní kanály a umožnují tak jednoduchý a bezproblémový prostup účinných látek ze sér zvolených podle problému, který je potřeba vyřešit, až do buněk.

 

Pro efektivní výsledky u zralé pleti, povadlé, vrásčité, se ztrátou tonusu se doporučuje ANTIAGE PROTOKOL s rozestupy 7-10 dní po 4 kůrách.

MEZOTERAPIE, CHEMICKÝ PEELING, STUDENÁ PLASMA

MEZOTERAPIE - je nechirurgická, minimálně invazivní, bezbolestná, zázračná a dosud málo známá procedura pro obličej, vlasy a tělo. Mezoterapie je metoda založená na dopravování látek do pokožky a střední vrstvy kůže - mezo (mezi) terapie (ošetření, léčba, péče) 

Aktivní látky penetrují do větší hloubky pokožky a tam pomáhají vyvolat přirozenou tvorbu kolagenu a nových buněk, pokožku vyživují a zvyšují její hydrataci. Nejčastěji se aplikují do oblasti obličeje, krku, dekoltu, vlasů a hřbetů rukou.

Jak často mezoterapii podstupovat:

Schéma ošetření se často řídí věkem a stavem pokožky. Obecně doporučujeme celkem 6 ošetření každých 14 dní.

MEZOTERAPIE OBLIČEJE/POKOŽKY:

Omlazení pokožky obličeje, dekoltu, krku a hřbetu rukou, Odstranění jemných a středně hlubokých vrásek,. Zmírnění jizev. Odstranění akné a post akné.. Stimulace tvorby kolagenu. Hydratace pokožky. Lifting pokožky. Zvýšení elasticity a hydratace. Odstranění nežádoucí pigmentace. Odstranění červených žilek. Příprava pleti na silné sluneční záření, které vysušuje pokožku a prohlubuje vrásky. Velmi vhodné pro kuřáky a či osoby žijící ve smogu či stresovém prostředí.

MEZOTERAPIE OČNÍHO OKOLÍ - redukuje tmavé otoky, povislou kůži, vrásky. Dle stavu pleti, je potřeba proceduru opakovat 1x za 14 dní po 4 kůrách. 

CHEMICKÝ PEELING - Chemický peeling je kosmetický zákrok, který se používá k minimalizaci známek stárnutí na obličeji, na rukou, krku nebo na hrudi. Chemický peeling však pomáhá i s mnoha dalšími problémy pleti, jako jsou akné či nesjednocený tón pleti. Existují tři typy chemického peelingu podle hloubky jejich působení: povrchový, středně hluboký a hloubkový. Povrchový peeling je nejšetrnější a používá se ke zlepšení mírného zabarvení kůže či drsné pokožky a také k dosažení svěžího vzhledu oblastí obličeje, krku, hrudníku nebo rukou. Středně hluboký peeling se používá ke zlepšení vzhledu stařeckých skvrn, jemných linek a vrásek, pih a mírného zabarvení kůže. Hloubkový peeling odstraňuje středně hluboké linky, stařecké skvrny, pihy a mělké jizvy.

STUDENÁ PLAZMA - 

Akné – ošetření studenou plasmou ničí bakterie Propionium Acnes, snižuje zánět kůže, zvyšuje obranyschopnost pokožky, normalizuje produkci kožního mazu, redukuje nadměrný mazotok, zvětšené póry i jizvy po akné.

Vrásky – studená plasma je účinným ošetřením proti stárnutí pleti, spouští dělení bazálních buněk, zvyšuje produkci kolagenu, zlepšuje mezibuněčnou komunikaci, odstraňuje rozšířené žilky a pomáhá i při hojení ran.

Depigmentace – plazmové ošetření redukuje jaterní skvrny na kůži, pod kterými probíhá zánětlivý proces pigmentace, se zánětem snižuje hladinu hemoglobinu kolem skvrn na pokožce a tím snižuje i nežádoucí pigment.

Citlivá pleť – studená plasma má antioxidační účinek na imunitní systém, redukuje následky chronických kožních nemocí jako dermatitida, atopický ekzém, rosacea, seborea, zanícená, podrážděná, dehydrovaná a suchá kůže. 

bottom of page