top of page

1) Těhotenství

2) Kojení (doporučuje se počkat 2 měsíce po kojení, kvůli hormonálním změnám v těle)

3) tendence ke keloidním jizvám (nadměrný růst tkáně jizvy a okolí)

4) Epilepsie

5) Imunodeficience, onkologičtí pacienti v léčbě (aplikace je možná nejdříve 6 měsíců po léčbě)

6) Lymfedém

7) Léky proti srážlivosti krve

8) Onemocnění krevních a krvetvorných orgánů (leukémie apod.)

9) Užívání antibiotik (zákrok možný po 14 dnech od konce léčby)

10) Alergie (Je nutné artistce nahlásit jaké klientka má)

11) Diabetes mellitus (cukrovka) závislý na inzulínu

12) Velmi vysoký krevní tlak

13) Kožní choroby, které se projevují zejména v oblasti čela a obočí (Atopický ekzém, dermatitida, lupénka, Rosacea/růžovka, Herpes

14) Hepatitida A, B, C

15) AIDS

16) Vrozené oslabení imunity (pokud ano, které?)

17) Autoimunní onemocnění

18) Pohlavní nemoci

19) Akutní infekce s teplotami

20) Léky na štítnou žlázu (je třeba konzultace)

21) Systémová autoimunitní onemocnění (revmatismus a revmatoidní artritida, systémový lupus (erythematosus), vaskulitida, sklerodermie atd.)


9 zobrazení0 komentářů

Chemický peeling Larens Professional a výsledky se zapracovanou maskou Lifting Cream maskou - Maska obsahuje úžasné složení, práci s ní si zamiluje každá kosmetička

Liftingová krémová maska. Obsahuje komplex přírodních peptidů rybího kolagenu v lipozomech. Je určena k ošetřování obličeje, krku a dekoltu. Přípravek je bohatý na látky s liftingovými účinky , jako jsou např. Easyliance a Phytodermina Lifting®. Pleť dlouhodobě napíná, vyživuje ji, intenzivně hydratuje a redukuje povrchové i hluboké vrásky. Zlepšuje a vyrovnává barevný tón pleti: zabraňuje vzniku zarudnutí, redukuje pigmentové skvrny a fleky.

Poskytuje pocit okamžitého napnutí pleti a zvýšené pružnosti. Efekt omlazení pleti je doplněn přítomností kolagenu, který podporuje vyhlazení vrásek a zabraňuje vzniku nových.

Kombinace vitamínů A, E a F obsažených v bambuckém másle a squalanu, tyto účinky násobí a prodlužuje. Má blahodárný vliv na hydrataci pokožky, její pevnost a odolnost před nepříznivémi vlivy větru, extrémních teplot a volných radikálů.

Výrobek se doporučuje pro všechny typy pleti, zejména pro zralou, unavenou, vysušenou, ochablou pokožku s hlubokými vráskami a pigmentovými skvrnami. Okamžitě po aplikaci Lifting Cream Mask nabývá pokožka opět svou pružnost, pevnost a zdravou barvu, vrásky a pigmentové skvrny jsou méně viditelné.


Výsledky jsou opravdu úžasné.

3 zobrazení0 komentářů

PROČ DEEP FACE PEELING? PO OŠETŘENÍ SLOŽENÍ PROFESIONÁLNÍ OŠETŘENÍ OMLAZENÁ, ZÁŘIVÁ A VYČIŠTĚNÁ PLEŤ.


Dokonale zlepšuje stav pokožky a odstraňuje její nedostatky.

Vyrovnává vrchní vrstvu pokožky a sjednocuje její barevný tón, redukuje drobné vrásky, mírní příznaky akné, snižuje tvorbu kožního mazu, zužuje rozšířené kožní póry a celkově zlepšuje stav pleti.


Ošetření je vhodné pro všechny typy pleti.


ČEMU SE VYHNOUT PŘED OŠETŘENÍM


- Nevystavovat pleť slunečnímu záření a používat krémy s ochranným faktorem. Alespoň měsíc po ošetření nenavštěvovat solária. 48 hodin po ošetření nenavštěvovat saunu, veřejné koupaliště nebo vykonávat zvýšenou fyzickou aktivitu. Nepobývat v prašném prostředí. Používat doporučenou domácí péči pro urychlení obnovy

Týden před ošetřením neprovádět peeling pleti ani hloubkové čištění. Nevystavovat pleť slunečnímu záření.

Měsíc před ošetřením neprovádět estetické zákroky v obličeji - botox, výplně...


KOSMOCEUTIKA LARENS - přípravky, které reagují na potřeby Vaší kůže

Přípravky, které reagují na potřeby Vaší kůže... Kosmetické ošetření Deep face peelingem Larens Professional Larens je specializovaná značka kosmeceutických přípravků pro péči o pokožku obličeje a těla. Nabízí moderní přípravky, které se staly revolučním spojením vědeckých úspěchů a geniality přírody, na základě použitých složek, výrobní technologie nebo spektra účinků. Jejich receptury jsou vytvářeny v laboratořích WellU pod dohledem vědců z vědecké rady WellU a vědeckých partnerů.


KONTRAINDIKACE K OŠETŘENÍ

-těhotenství a kojení -alergie na některou ze složek v přípravku -akutní infekce či ekzém -poruchy imunity, nachlazení, viróza či bakteriální infekce -prodělané operace v obličeji v posledních 6 měsících -aktivní forma cystického akné -léčba retinoidy -poškozená, spálená a velmi citlivá pokožka -aktivní herpes -podstupování chemoterapie30 zobrazení0 komentářů
bottom of page