top of page

Chemický peeling + Collagen + Liftingová Cream Maska Larens Professional.

Chemický peeling Larens Professional a výsledky se zapracovanou maskou Lifting Cream maskou - Maska obsahuje úžasné složení, práci s ní si zamiluje každá kosmetička

Liftingová krémová maska. Obsahuje komplex přírodních peptidů rybího kolagenu v lipozomech. Je určena k ošetřování obličeje, krku a dekoltu. Přípravek je bohatý na látky s liftingovými účinky , jako jsou např. Easyliance a Phytodermina Lifting®. Pleť dlouhodobě napíná, vyživuje ji, intenzivně hydratuje a redukuje povrchové i hluboké vrásky. Zlepšuje a vyrovnává barevný tón pleti: zabraňuje vzniku zarudnutí, redukuje pigmentové skvrny a fleky.

Poskytuje pocit okamžitého napnutí pleti a zvýšené pružnosti. Efekt omlazení pleti je doplněn přítomností kolagenu, který podporuje vyhlazení vrásek a zabraňuje vzniku nových.

Kombinace vitamínů A, E a F obsažených v bambuckém másle a squalanu, tyto účinky násobí a prodlužuje. Má blahodárný vliv na hydrataci pokožky, její pevnost a odolnost před nepříznivémi vlivy větru, extrémních teplot a volných radikálů.

Výrobek se doporučuje pro všechny typy pleti, zejména pro zralou, unavenou, vysušenou, ochablou pokožku s hlubokými vráskami a pigmentovými skvrnami. Okamžitě po aplikaci Lifting Cream Mask nabývá pokožka opět svou pružnost, pevnost a zdravou barvu, vrásky a pigmentové skvrny jsou méně viditelné.


Výsledky jsou opravdu úžasné.

12 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Kontraindikace Permanentní Make-Up

1) Těhotenství 2) Kojení (doporučuje se počkat 2 měsíce po kojení, kvůli hormonálním změnám v těle) 3) tendence ke keloidním jizvám (nadměrný růst tkáně jizvy a okolí) 4) Epilepsie 5) Imunodeficience,

Comments


bottom of page